Zamień pasję w nowy biznes, zamień swoje hobby w zysk.

Witamy w usługach FuuZzi!

Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się doradztwem osobistym, coachingiem i doradztwem biznesowym z siedzibą w w UK. Nasz zespół ekspertów zapewnia najwyższej klasy usługi doradcze, które pomogą Ci osiągnąć osobiste cele i wesprą Cię w przedsięwzięciach biznesowych. Oferujemy również kompleksowe konsultacje projektowe, które obejmują projektowanie logo, brandingu i projektowanie stron internetowych. FuuZzi Services ma na celu zapewnienie naszym klientom kompleksowej konfiguracji dla ich nowych przedsięwzięć biznesowych. Od opracowania biznesplanu i strategii po opracowanie reklamy wideo — mamy wszystko, czego potrzebujesz. Nasza usługa rozwoju biznesu ma na celu zapewnienie Twojej firmie narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu. Ponadto oferujemy prezenty i opcje odzieży, które doskonale odzwierciedlają Twój niepowtarzalny styl i osobowość. W FuuZzi Services staramy się zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę, upewniając się, że mają wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Zarezerwuj u nas już dziś i doświadcz uosobienia wysokiej jakości usług.

Historia marki

FUUZZI MOŻE POMÓC PAŃSTWU W REALIZACJI PONIŻSZYCH I WIELU INNYCH, KTÓRYCH NIE DA SIĘ TAK ŁATWO WYMIENIĆ. PROSIMY O KONTAKT Z NAMI, ABY ZAPYTAĆ O DODATKOWĄ POMOC LUB ZAREZERWOWAĆ TUTAJ

  • Reklama video I foto

  • Personalizowane ubrania

  • Osobiste cele

  • Wszystko w jednym miejscu

  • Materiały promocyjne

  • Branding

  • Rozwój biznesu i strategia

  • Logo/projekt graficzny

Warunki świadczenia usług

info@fuuzzi.shop

Skontaktuj się z nami

Kamila Niewitala założycielka firmy ,doświadczony i wykwalifikowany Konsultant Personalny, Life & Business coach oraz członek ACCPH i wolontariusz coach w Shaw Trust.

Od 2019 roku pomagam nowym właścicielom firm zdefiniować ich wizję biznesową i dopasować ją do ich osobistych celów. Prowadząc przygotowane kursy i webinaria umożliwiające nabycie nowych umiejętności komunikacyjnych, planowania czasu i finansów. Osobiste doradztwo i system, który mierzy rezultaty i mówi co działa, a co nie. Stosowanie systematycznego procesu analizy sytuacji i identyfikacji działań, które doprowadzą organizację do pożądanego rezultatu. Czytaj dalej

opinie klientów

Opinie klientów;

Ma dobry kontakt z klientem...

Ma dobrą relację z klientem, rozmawiając i rozmawiając z klientami. Posiada dogłębną wiedzę i duże doświadczenie w zakresie świadczonych usług. Nie pożałujesz, że poprosiłeś o jej usługę(y). Dzięki !

19 Dec 2021

Świetna obsługa, duża wiedza biznesowa, bardzo elastyczna i przyjazna osoba

23 Nov 2020

Zapewniła mi świetną obsługę

Kamila była bardzo pomocna i wyrozumiała. Czuję, że usługa pomogła mi zobaczyć inne dostępne możliwości, które pomagają mi w rozpoczęciu działalności, miałem dobry kierunek i porady. Zrobiła mi również genialne logo.

04 Dec 2021

Doskonała obsługa, uczciwe i miłe wsparcie, które jest dostępne naprawdę 24/7.

W razie jakiejkolwiek awarii są naprawdę pomocni. Kamila zaprojektowała moje logo i stronę internetową w zaledwie 3 tygodnie, dostałam gotową stronę internetową i w końcu mogłam ruszyć do przodu z moją stroną rezerwacyjną, ponieważ pracuję w domu. Prywatne sesje 1-2-1 dla zarządzania czasem i pieniędzmi sprawiły, że jestem bardzo szczęśliwa i moje życie jest teraz o wiele łatwiejsze. Gorąco polecam.

Subskrybuj

I dostawaj 25£ za każdą rekomendacje!

Facebook icon
Instagram icon
Twitter icon
Website icon
Email icon
Pinterest icon
LinkedIn icon
Created with
Mailchimp Freddie Badge